S-Line ile Yalnız Değilsiniz

S-Line Güvenlik ve Alarm Sistemleri 6 Korumalı Alarm Paketimiz

6 Korumalı Alarm Paketimiz

Hırsızlık

Ev veya işyerinize izinsiz bir girişim olduğu durumda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Sirenler ile aynı zamanda, S-Line Alarm Merkezi'ne gelen sinyaller sonrasında sizi ve güvenlik güçlerini arayan S-Line Alarm Merkezi, olay yerine hızlı müdahale edilmesini sağlar.

Yangın

Alarm paneliniz veya REM 911 uzaktan kumanda üzerinde bulunan buton sayesinde S-Line Alarm Merkezi’ne yangın sinyali gönderebilirsiniz. Bu sayede yangın anında ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca alarm paketinize dahil edeceğiniz duman dedektörü ile oluşabilecek yangın durumunda S-Line Alarm Merkezinin sizi aramasını ve itfaiyeyi yönlendirmesini sağlayabilirsiniz.

Acil Müdahale

Acil bir sağlık durumu ile karşılaştığınız zaman şifre paneliniz veya REM 911 uzaktan kumanda üzerinde bulunan butona basarak S-Line Alarm Merkezi'ne sinyal gönderebilirsiniz. S-Line Alarm Merkezi sizi ve ambulansı arayarak, olay yerine hızla müdahale edilmesini sağlar.

Panik

Ev veya işyerinizde olduğunuz bir anda yaşayacağınız bir panik durumunda, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile, şifre paneli veya REM 911 uzaktan kumanda üzerinde bulunan butonuna basarak, durumu S-Line Alarm Merkezi'ne bildirebilirsiniz.

Hemen sizi ve güvenlik güçlerini arayan S-Line Alarm Merkezi en kısa sürede yardımınızaulaşmasını sağlar.

Gaz Kaçağı

Alarm paketinize ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile LPG, dolğal gaz ve karbonmonoksit kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Alarm sisteminizden gelen gaz kaçağı sinyali durumunda S-Line Alarm Merkezi sizi ve itfaiyeyi arayarak, mekanınıza hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Koruyucu Sağlık

Hastalık oluşmadan önlenmesinin, ciddiyetinin farkında olan S-Line Alarm Merkezi üyelerinin ve sevdiklerinin sağlıklarını düşünerek her yıl düzenli şekilde yaptırmaları gereken Koruyucu Sağlık Testlerini sunmaktadır. Yaptıracağınız bu testlerin sonucunda, uzman doktorlarımız tarafından test sonuçlarınız incelenerek en kısa sürede size bilgi verilmektedir.