Alarm Gözlem Merkezi

S-Line Güvenlik ve Alarm Sistemleri Alarm Gözlem Merkezi

S-line Alarm Gözlem Merkezi Hizmetleri Nelerdir?

Alarm sistemlerinin hangi gün, hangi zamanda kim tarafından devreye alındığı, kimin tarafından devre dışı bırakıldığı gibi bilgileri size rapor halinde hazırlar.

  • Evde ya da işyerinizde olmadığınız bir saat diliminde telefonla gerekli kontrolleri otomatik olarak yapabilir, ayrıca tarafımıza bildirdiğiniz saatlerde alarm sisteminin açılıp açılmadığını kontrol edebilir. Eğer alarm sistemi açık değilse size bunu bildirir.
  • S-line alarm gözlem merkezi 7 gün 24 saat denetler.
  • S-line alarm merkezi alarmınızdan gelen her türlü sinyali değerlendirir önemli olayları yetkili kullanıcı ve emniyet güçlerine bildirir.
  • Gelen alarmın sayısı, tarih ve zamanı, alarmın geldiği bölge hakkında bilgi verip aylık raporlamasını yapar ve mailinize aylık olarak bu raporları gönderir.
  • 44 44 118 numaralı çağrı merkezimizdeki güler yüzlü operatörlerimiz 7 gün 24 saat güvenliğinizle ilgili soru ve sorunlarınıza çözüm getirir.

Bir güvenlik sisteminin en üst seviyede performans sağlayabilmesi için öncelikle kullanılacak olan ürünlerin projeye uygun olarak seçilmesi gerekir. Bununla bağlantılı olarak, alarm sisteminde tercih edilen ürünlerin montajı profesyonel bir şekilde yapılmalı ve belirli aralıklarda da gerekli test ve kontrol işlemleri yapılmalıdır.


S-line Alarm Gözlem Merkezi Nasıl Çalışır?

S-line Alarm sistemleri olarak 5188 No’lu yasaya tabi gözetim merkezimiz ile klasik soygun/hırsızlık alarmı algısını yıkarak müşterilerimize çok geniş bir yelpazede alarm güvenlik hizmeti sunuyor ve bunun yanında sağlığınıza da düşünüyoruz.

  • S-line Alarm Merkezi, alarm sistemlerinden gelen soygun, yangın, sistem arızası, gaz kaçağı gibi risk oluşturan sinyalleri (alarm sistemlerine bağlı telefon ya da internet üzerinden) merkezdeki alıcılara gönderir.
  • Alarm bilgisi gelen yer ile ilgili tüm iletişim detayları otomatik olarak operatörlerin önündeki ekrana gelir.
  • S-line alarm merkezi, müşteri ile birlikte önceden belirlenen özel kodu kullanarak, senaryoyu uygulamaya koyar.
  • Gerekli durumlarda polis, itfaiye, ambulans gibi birimleri ve ilgili kişileri olay mahalline yönlendirir.
  • Alarm merkezi sadece olay anında polise haber veren bir kuruluş değildir. Alarm merkezi güvenliğinizi sağlayabilmek için sürekli çalışır. Sistemde oluşabilecek herhangi bir arıza, elektrik kesintisi gibi güvenliğinizi tehlikeye sokabilecek unsurları her an kontrol altında tutar.