S-Line Sistemleri

S-Line Güvenlik ve Alarm Sistemleri

S-line SİSTEMLERİ

Evinize ve işyerinize profesyonel bir ekip tarafından kurulan alarm sistemidir. Her türlü acil durumda gerekli müdahalenin en kısa sürede yapılabilinmesi için ilgili birimleri haberdar ederek yardımın abonemize ulaşmasını sağlayan elektronik güvenlik sistemidir.

Uzman teknik kadromuz montaj öncesi gerçekleştirdiği keşif sonucunda mekâna yerleştirilecek elektronik ekipmanın yerlerini tespit ederek uygulamanın profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlar.

HS Group markalarından olan S-line alarm sistemleri ev ve iş yerlerinde; 7/24

 • Hırsızlık
 • Yangın
 • Gaz Kaçağı
 • Su Baskını

gibi olaylarda sizi korur. S-line güvenlik sistemleri 44 44 118 numaralı hat üzerinden alarm gözlem istasyonu hizmetini gerçekleştirmektedir.

Sistemlerimiz hakkında bilgi edinmek ve S-line abonesi olmak için 44 44 118'i aramanız yeterlidir.

Neden Alarm Sistemine İhtiyaç Duyarız?

Hırsızlıkların her geçen gün arttığı ülkemizde, özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların yaşam alanı olan evlerinin, iş yerlerinin güvenliğinin sağlanması büyük önem arz etmektedir.

Profesyonel alarm sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, dijital kayıt, görüntü ve aktarım sistemleri, görüntülü intercom sistemler, dijital geçiş sistemleri günlük yaşantımızda işletmelerin ve konutların güvenlik ve verimliliği açısından vazgeçilmez unsurlar halini almıştır.

S-line Alarm Sistemleri olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojik ürünleri en uygun fiyata sunuyor, sistemin sağlıklı ve uzun ömürlü çalışabilmesi açısından konusunda uzman teknisyenlerimizle hizmet veriyoruz.

S-line Alarm Sistemleri CCTV (KAPALI DEVRE TV SISTEMLERI) ve Alarm Gözlem Merkezi ile sizlere daha güvenli ve konforlu bir hayatın kapılarını açıyoruz.

Neden S-line Alarm Sistemi?

Hırsızlık ve soygun olaylarının hızla artış gösterdiği günümüzde caydırıcı ve engelleyici özelliği en yüksek sistem şüphesiz elektronik güvenlik sistemleridir. Günümüz teknolojisinde alarm sisteminde kullanılan tüm ekipmanlar, profesyonel ve güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyacak teknoloji ile donatılmışlardır. Dünya üzerinde yapılan araştırmalar gösteriyor ki ilerleyen zamanlarda elektronik alarm sistemleri çok daha yaygın bir şekilde kullanılmaya devam edilecektir.

Evinize veya işyerinize bir elektronik alarm sistemi kurarak, soygun, yangın, gaz kaçağı ve su baskını gibi olaylardan korunmak için ilk adımı atmış oluyorsunuz.

Peki siz uzaklarda olsanız bile sürekli alarm sisteminizi kontrol edecek, evinizde meydana gelebilecek hırsızlık, yangın, gaz sızıntısı gibi durumlarda size ve gerekli yerlere haber verecek hatta bir adım ileriye giderek alarmınızın çalışıp çalışmadığını herhangi bir problem olup olmadığını denetleyecek, sorun olması durumunda saniyeler içinde müdahale edip, sorunu gidererek ve sizi de bundan haberdar edecek bir alarm gözlem merkezine bağlı olmanın avantajlarını hiç düşündünüz mü?

S-line alarm sistemlerinin avantajları;

 • 365 gün/24 saat Alarm Gözlem Merkez hizmeti
 • 24 saat içerisinde teknik servis
 • 24 saat teknik danışmanlık
 • Uzman teknik servis ile her türlü soruna kesin çözüm
 • Size uygun gün ve saatlerde montaj
 • Ücretsiz keşif
 • Koruyucu Sağlık Testleri

S-line alarm sistemleri her türlü konut (Apartman daireleri, Müstakil evler, Yazlık evler) ve her türlü iş yeri (Ofisler, Mağazalar, Depolar, Üretim alanları) için müşterilerine çözümler sunar ve geliştirir.